طرح بیمه درمان خانواده بیمه ما

مشتری گرامی:                                                       

شرکت بیمه "ما" افتخار دارد در جهت ارتقاء پوشش های درمان تکمیلی و ارائه خدمات شایسته تر در راستای حفظ مشتریان ارزشمند خود و در جهت برطرف نمودن نیاز مشتریان و شبکه فروش ،طرح سپاس پریم را به شرح زیر ارائه نماید.

تعهد و پوشش های درمان تکمیلی بیمه گذاران عمر و سرمایه گذاری طرح سپاس پریم به صورت زیر ارائه می گردد و سقف تعهدات در هر طبقه از دسته بندی براساس طرح های انتخابی و خریداری شده از طرف بیمه شونده متفاوت است.

 

 

 

ارائه پوشش بیمه درمان خانواده منوط به رعایت شرایط زیر می باشد :

 • *بیمه شدگان می بایست دارای بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری  بوده و در بیمه نامه عمر خود بدهی معوق نداشته باشند .
 • *استفاده از تعهدات طرح برنزی و نقره ای برای بیمه شدگانی قابل استفاده است که حداقل واریزی آن ها در یک سال بیمه ای(طرح جام زندگی و جام مهر ) 20.000.000 ریال و بیش تر باشد .
 • *استفاده از تعهدات طرح طلایی و بلورین  برای بیمه شدگانی قابل استفاده است که حداقل واریزی آن ها در یک سال بیمه ای 100.000.000ریال و بیش تر باشد .
 • *بیمه شدگانی که دارای بیمه نامه فرابیمه "ما" و یا مهر "ما" هستند برای دریافت هر یک از طرح های فوق می بایست مبلغ تسهیلات دریافتیشان 500.000.000 ریال و بیش تر باشد و حداقل اولین قسط از تسهیلات خود را پرداخت نموده باشند .
 • *منظور از بیمه شدگان جدید در بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری بیمه شدگانی هستند که از زمان شروع بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری آنها بیش از سه ماه نگذشته باشد.
 • تکمیل فرم پرسشنامه پزشکی
 • در صورت درخواست پوشش افراد خانواده ، می بایست کلیه افراد تحت تکفل تحت پوشش قرار گیرند و پوشش انتخابی آنها امکانپذیر نیست. منظور از افراد خانواده تحت تکفل همسر و فرزندان بیمه شده اصلی می باشد .
 • سقف سنی حداقل یکسال تمام و حداکثر 60 سال تمام می باشد.
 • دوره انتظار در درمان تکمیلی طرح درمان خانواده  به شرح زیر می باشد:

 دوره انتظار برای زایمان اعم از طبیعی و سزارین 9 ماه تمام

 

 دوره انتظار برای بیماری های مزمن شامل : لوزه ، پروستات ، دیسک ستون فقرات وگردن ، پولیپ ، جراحی سینوس،   میومکتومی و هیسترکتومی ، واریکوسل ، سیستوسل و رکتوسل ، استرابیسم ، لیزیک ، کاتاراکت ، سرطان ، آنتروسل ،  نارسائی مزمن کلیه ، سنگ کلیه ،

 

آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی و عمل جراحی قلب ، زردی و هزینه درمان ناشی از حوادث مربوط به ادامه معالجاتی که قبل از اولین تاریخ پوشش بیمه شده اتفاق افتاده باشد، 3 ماه تمام

 

 •  فرانشیز درکلیه موارد و درصورت عدم استفاده از سهم بیمه گراول حداقل 30 درصد هزینه های درمانی مورد تعهد می باشد.
 • در صورت وجود هر گونه بیماری ، یا استعمال دخانیت یا فوت خانواده بیش از دو نفر اخذ مجوز از مدیریت اشخاص یا اعمال  اضافه نرخ الزامی ست .
 • جهت صدور بیمه نامه های تمدیدی ارائه نسبت خسارت و ریز خسارت دریافتی بیمه نامه سال قبل به مدیریت اشخاص و دریافت تاییدیه ایشان الزامی ست .
 • حق بیمه طرح درمان خانواده می بایست به صورت یکجا پرداخت گردد..

 

استثنائات :

موارد ذیل جزء استثنائات منظور گشته و از ارائه پوشش به افرادی که مبتلا به بیماری های ذیل باشند خودداری گردد ، درصورتی که پس از صدور بیمه نامه مشخص شود بیمه شده مبتلا به بیماریهای جدول ذیل بوده است خسارت قابل رسیدگی و پرداخت نمی باشد .

 

 

 

 

                نکته: نرخ حق بیمه سنوات بعد تابع شرایط شرکت بیمه "ما" و آیین نامه های بیمه مرکزی خواهد بود .

 

 

*در صورتی که بیش از سه ماه از شروع قرارداد عمر و سرمایه گذاری بیمه شدگان گذشته باشد صرفا امکان استفاده از طرح برنزی به شرط حق بیمه  سالانه بالای 20.000.000 ریال در بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری وجود دارد .

 

 


محصولات دیگر ما