بیمه خاص

 

چرا صندوق اجاره ای؟

آرامش و امنیت با بیمه صندوق های اجاره ای امین "بانک ملت" و بیمه "ما"

 

شرکت سهامی بیمه "ما" برای اولین بار در کشور، پس از طراحی، مجوزهای صدور بیمه نامه جهت صندوق های اجاره ای بانک ملت را از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ 12/12/1398 اخذ نمود.

صندوق اجاره ای یکی از سرویس‌های جانبی بانک‌ها به مشتریان جهت تأمین نیازهای امنیتی آن‌ها برای محافظت از دارایی‌های باارزش آن‌هاست.

این بیمه نامه در چارچوب استانداردهای بین المللی طراحی و پس از دوسال فروش آزماشی در بانک ملت، اکنون مسیر های پیشرفت در بازار داخلی صنعت بیمه را پیموده و پس از بانک ملت مجوز صدور برای کلیه بانک ها را  از بیمه مرکزی اخذ نموده است. طراحی این بیمه نامه به شکلی است که هم مشتریان بانک وهم خود بانک ها می توانند به صورت انفرادی و یا گروهی اقدام به تهیه و خرید آن نمایند.

شروع پوشش و اجراي تعهدات بيمه­گر از زمان درخواست مشتری یا بانک، به مدت یکسال شمسی بوده و هر سال قابل تمدید می باشد.

این بیمه نامه خسارت های احتمالی اعم از آتش‌سوزی، انفجار، سرقت وبلایای طبیعی را پوشش می دهد.

 

جهت ثبت پیشنهاد این بیمه نامه بصورت آنلاین از طریق لینک https://www.bimehma.com/RentalFundIssuance   و افزایش الحاقیه درخواست سرمایه بیمه نامه صندوق اجاره ای از طریق https://www.bimehma.com/RentalFundExtension امکان پذیر است. 

 

 

چرا بیمه پول؟

با توسعه فعاليت‌هاي مالي و بانكي، خطر نگهداري و حمل و نقل وجوه نقد و اوراق بهادار افزايش يافته است. بانك ها، مؤسسات مالي، شركت‌ها، كارخانجات و ... در جهت حفظ و نگهداري اين نوع دارائي‌ها امكانات پيشگيرانه‌اي را فراهم نموده‌اند. اما خطراتي چون دزدي، آتش‌سوزي، صاعقه، انفجار، سيل و زلزله، تصادف وسيله نقليه حامل وجوه و ... همواره ممکن است حادث گردد. شركت ” بيمه ما “ با بیمه نامه پول اين خطرات را تحت پوشش قرار داده و چنانچه حادثه احتمالی روی دهد جبران خسارت مي‌نمايد.

انواع وجوه نقد و اوراق بهادار كه تحت پوشش بيمه قرار مي‌گيرند:

  • اسكناس يا وجوه رايج مملكتي

  • سكه

  • چك بانكي و تمبرهاي مالياتي

  • وجوه در گردش

  • اوراق بهادار

 

 

 

چرا بیمه اسب؟ 

شركت بيمه ما (سهامي عام) باداشتن كادر باتجربه ومتخصص در رشته بيمه هاي مهندسي و مسئوليت و افتخار دارد تا از مهندسين ومسئولين پروژه هاي در حال ساخت كشور در مقابل تمامي خطرات غير قابل پيش بيني در طول مدت عمليات اجرائي حمايت و پشتيباني نمايد و در اين راستا مسئوليت مدني ناشي از فعاليتشان را ‌در قبال جامعه با ارائه پوشش هاي متنوع تحت پوشش قراردهد. همچنين با ارائه پوششهاي بيمه اي خاص از جمله پوشش اسب هاي مسابقه بصورت فعال با كادر مجرب و متخصص بگونه اي فعال اقدام به صدور بيمه نامه اسب مي نمايد و اسب داران و مراكز پرورش اسب و باشگاه داران مي توانند با اطمينان و آرامش خاطر و بهره گيري از تجربيات علمي و فني كارشناسان خبره شركت در كمترين زمان ممكن از پوشش بيمه اي مطمئن برخوردار باشند. كارشناسان خبره شركت در كمترين زمان ضمن بازديد از اسبها و ماديانها و كره هاي بيمه گذاران آنها را با سهلترين شرايط تحت پوشش بمدت يكسال قرار خواهد داد. قابل ذكر است كه در زمينه پوشش بيمه اي كره داخل رحم براي اولين بار در ايران اين توسط كارشناس خبره وكادر متخصص بيمه اي در اين شركت صورت گرفته و حائز اهميت براي توليدكنندگان اينكه كاملترين پوشش بيمه اي ارائه مي شود. در زمينه پرداخت خسارت، پس از اعلام كتبي بيمه گذار و با رعايت شرايط عمومي و خصوص بيمه نامه هاي صادره در كمترين زمان ممكن و ضمن طي مراحل بيمه گري و جنبه هاي علمي و فني اقدام خواهد شد.

 
محصولات دیگر ما