دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
اخبار > بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بیمه "ما"


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بیمه "ما"

نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن بازدید از شرکت بیمه "ما"  با مدیرعامل دیدار و  از فعالیت های این شرکت در حوزه CSR  قدردانی و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی بیمه "ما"، طی دیداری با حضور دکتر حسن نژاد نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و جناب آقای مهندس صفدری مديرعامل شركت بيمه "ما" مسائل مهم صنعت بیمه و نقش سازمان های اقتصادی در مسئولیت های اجتماعی و CSR  در گسترش فرهنگ بیمه به بحث و بررسی گذاشته شد.

این گزارش می افزاید: دکتر حسن نژاد ضمن تقدیر از تلاش های بیمه "ما" در راستای مشتری مداری و ایجاد امنیت برای فعالیت های اقتصادی و ورود به حفظ محیط زیست گفت: شرکت‌های بیمه نقش بسیار مهمی در رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه دارند و در این خصوص گسترش فرهنگ بیمه و توجه به نیازهای بیمه ای جامعه از ضروریات است.

بر اساس این گزارش، در اين ديدار دکتر حسن نژاد ضمن تاکید برآنکه گسترش فرهنگ بيمه و خدمات رساني مناسب و شايسته باید در اولویت بیمه گران باشد گفت: در توسعه و گسترش فرهنگ بیمه در سراسر کشور عزیزمان نهایت توان و تدابیر لازم را به کار گیرید و با ایجاد اعتماد، اطمینان و بسترهای مناسب رغبت خریدخدمات بیمه ای رادرمردم فراهم کنید.

شایان ذکر است در ابتداي اين ديدار مهندس مجيد صفدري مديرعامل شركت بيمه "ما" گزارشي ازروند فعاليت هاي اين شركت و اهمیت CSR  در اقدام و عمل را تشریح نمود و بیمه نامه مسئولیت مدنی پلنگ ایرانی را که در حفظ اموال روستاییان عزیزمان تاثیرگذار بوده است را نمونه ای از بحث CSR  عنوان نمود و برنامه های آتی را در این خصوص تشریح کرد.


١٢:٥٢ - دوشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٥٥٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٧٣تقویم