يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨
اخبار > برای سومین سال متوالی توسط بیمه «ما»؛برترین رتبه جایزه ملی مدیریت مالی ایران در میان شرکت‌های بیمه کسب شد


  چاپ        ارسال به دوست

برای سومین سال متوالی توسط بیمه «ما»؛برترین رتبه جایزه ملی مدیریت مالی ایران در میان شرکت‌های بیمه کسب شد

شرکت بیمه «ما» برای سومین سال پیاپی، موفق به کسب برترین رتبه جایزه ملی مدیریت مالی ایران (یادواره دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی) در میان شرکت‌های بیمه شد.


به گزارش روابط‌عمومی بیمه «ما»، طبق ارزیابی‌ به عمل آمده توسط کمیته داوری در ششمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، شرکت بیمه«ما» تندیس بلورین دریافت کرد و برای سومین سال متوالی موفق به کسب برترین رتبه در میان سایر شرکت‌های بیمه شد.

بر اساس این‌ گزارش، در این مراسم که با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، دکتر مرتضی‌بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری، دکتر طباطبائی رییس سازمان ملی بهره‌وری و جمعی از مدیران و مسئولان سازمان اقتصادی کشور همراه بود، وحید وثوق مدیر امور مالی بیمه «ما» تندیس بلورین و لوح تقدیر این دوره را دریافت کرد.


این گزارش می‌افزاید این جایزه هر سال با اهداف حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت‌مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک و معرفی و قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در حوزه‌های مالی برگزار می‌شود.

شایان ذکر است تندیس بلورین ششمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران با توجه به عملکرد مطلوب و شایسته در حوزه‌های مدیریت مالی، شفافیت مالی و توفیق در جذب منابع درآمدی بر اساس استانداردهای مالی و حسابرسی به بیمه «ما» اهدا شد.


 


١٣:٥٤ - دوشنبه ٥ بهمن ١٣٩٤    /    شماره : ٣٢٥    /    تعداد نمایش : ٢٣٨٩تقویم